Skålfat Kina 1700-tal
2014-04-02
238402
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅLFAT, porslin, Kina, 1700-talets första hälft, dekor i famille verte, diameter 28 cm
Spricka och nagg