Skålfat 1600-tal
2014-04-02
238401
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅLFAT, porslin, Kina, 1600-tal, wucai färger, diameter 28 cm
Spricka och nagg