Ljusstakar empirestil
2014-04-02
238334
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, omkring 1900, kolonnformade, bär rester av förgyllning, skaft med imitationsmåleri, höjd 19,5 cm
Slitage, färgbortfall