Golvlampa Svenskt Tenn
2014-04-02
238286
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOLVLAMPA, Josef Frank för Svenskt Tenn, modellnummer 2148, formgiven 1934, mässing, höjd ca 152 cm
Bruksslitage, repor, smärre bucklor