Golvlampa i krom
2014-04-02
238280
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, krom, 1900-talets slut, märkt OMI, höjd 117 cm, höj- och sänkbar skärm, med pendelfunktion
Bruksslitage