Ring 18 k guld
2014-04-02
238279
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RING, 18 k guld, fasetterad röd sten, orientpärlor, dekor med svart emalj, 1800-tal, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 2,3 g
Emaljskador