Fåtöljer
2014-04-02
238275
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1920/30-tal, netsad björk, rygglän i rotting, lösa stoppade plymåer
Rotting med skador, slitage