Oljemålning
2014-04-01
238232
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Fiskebåt, signerad och daterad Johansson Paris-85, olja på duk, ca 117x83 cm
Dukskador och färgbortfall