Oljemålning
2014-04-01
238223
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Surrealistisk komposition med telefonerande ryttare, otydligt signerad a tergo, olja på pannå, 71x100 cm
Enligt uppgift inköpt i Stockholm 1970-tal