Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-04-01
238209
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, landskap med figurer, olja på duk uppklistrad på pannå, 56x90 cm
Uppklistrad på pannå, krackeleringar