Lars Norrman oljemålning
2014-04-01
238193
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NORRMAN, Lars (1915-1979): Sydländsk man, signerad Lars Norrman, olja på pannå, 15x27 cm