Lars Boethius oljemålning
2014-04-01
238191
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOETHIUS, Lars (1903-1968): Vita segel, signerad Lars Boethius, olja på pannå, 26x35 cm