Knut Valinder oljemålning
2014-04-01
238181
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VALINDER, Knut (1909-1987): Labbfågel, signerad Knut Valinder, olja på duk, 23x50 cm