Yrjö Edelmann färglitografi
2014-04-02
238173
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Papper, signerad Y Edelmann, 69/75 färglitografi, 88x 60 cm