Primus Mortimer Petterssson akvarell
2014-04-01
238172
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PETTERSSON, Primus Mortimer (1895-1975): Vy med byggnader, signerad PMP, akvarell, ca 37x45 cm
Papper med smärre ytskador