Leopold Fare olja
2014-04-02
238170
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FARE, Leopold (1926-1996): "I trädgården II", signerad Fare, olja på duk, 25x34 cm