Einar Jolin oljemålning
2014-04-02
238151
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Rådjur i landskap, signerad och daterad Jolin 1966, olja på duk, 65x54 cm