Punschmuggar silver
2014-04-01
238133
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PUNSCHMUGGAR, 19 st., snarlika, silver, flertalet stämplade F Olsson, invändigt förgyllda, vikt ca 660 g