Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-04-01
238060
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, komposition, otydligt signerad och daterad 90, olja på duk, 95x70 cm