Bengt Lindström färglitografi
2014-03-31
237866
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 2/10 , färglitografi, 54x73 cm