Pokaler oliktfärgat glas
2014-03-31
237863
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
POKALER, 9 st, 18/1900-tal, oliktfärgat glas, tryckt/bemålad dekor, delvist slipat, höjd 11-15 cm
Smärre nagg