Lennart Rodhe litografi
2014-03-31
237845
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RODHE, Lennart (född 1916): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 2000, 86/250, litografi, 25x28 cm