Bengt Lindström färglitografi
2014-04-02
237840
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 105/150, färglitografi, 71,5x51,5 cm