Yrjö Edelmann färglitografi
2014-04-02
237837
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition, signerad och numrerad 114/150, färglitografi, bladstorlek 85x60,5 cm, oramad