Klubbat för:
2 200 SEK
2 500 SEK
EDELMANN, Yrjö (född 1941): "Absolut Kurant", signerad Y Edelmann, 86/199 färglitografi, 80x54 cm (bladstorlek 91x64 cm), oramad
237836
2014-04-02