Taburett Karl Johan
2014-03-31
237807
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TABURETT, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i mahogny, grön klädsel
Lagningar, fanérskador