Ljusstakar silver
2014-03-30
237798
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, importstämplade, 1950-60-tal, barockstil, höjd 17,5 cm