Ivar Morsing oljemålning
2014-03-31
237774
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MORSING, Ivar (1919-2009): Stadsbild, signerad och daterad I Morsing -50, olja på pannå, 33x41 cm