Soffa 1800-tal
2014-03-30
237736
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, gustaviansk lindomestil, 1800-tal, bemålad och träskuren, längd 178 cm
Skador, renoverad, kompletterad