Karl Örbo olja
2014-03-31
237732
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÖRBO, Karl (1890-1958): Stilleben, signerad och daterad Örbo -42, olja på pannå, 45x37 cm