Rolf Mellström olja
2014-03-30
237706
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MELLSTRÖM, Rolf (1896-1953): "Yttersta skären", signerad och daterad Rolf Mellström , olja på duk, 60x82 cm
Dukhål