Oljemålning
2014-03-30
237697
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Damer under paraply, möjligen Greta Gerell, olja på pannå, 21x26 cm