Skrivbordslampa
2014-03-30
237670
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKRIVBORDSLAMPA, Aneta, 1960/70-tal, höj- och sänkbar, höjd 27-45 cm
Repor