Ryamattor
2014-03-29
237544
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RYAMATTOR, 2 st, 1960/70-tal, ca 125x76 resp 200x138 cm
Kantslitage samt en med fläckar