Peter Dahl litografi
2014-03-29
237498
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934):, ur Fredmans epistlar, trumslagaren, signerad Peter Dahl, 29x43 cm