Oidentifierad konstnär
2014-03-29
237490
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Flickor med blommor, otydligt signerad Feretntz?, olja på duk, 30x37 cm
Krackeleringar