Tavlor Kina
2014-03-29
237460
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAVLOR, 4 st, 1900-tal, lackarbete med pärlemorinläggningar, kinesiska muren, ca 98x50 cm vardera
Bruksslitage