John Jon-And litografi
2014-04-14
237459
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): S:t Eriksbron 1916, Stockholm, 3/10, litografi, signerad 25x32 cm