John Jon-And teckning
2014-04-14
237449
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): På krogen, 1910/20-tal, tusch, signerad, 27x21 cm