John Jon-And teckning
2014-04-14
237447
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): På caféet, 1910/20-tal, signerad, tusch, 30x23 cm