John Jon-And blyerts
2014-04-14
237443
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): Kvinna och blomma, 1910-tal, blyerts, signerad, 33x24 cm