Robert Thegerström olja
2014-04-02
237425
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): "Anneberg", signerad och daterad R Thegerström 1905, olja på pannå, ca 25,5x35 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj