Robert Thegerström olja
2014-04-02
237411
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): "Min hustru", osignerad, utförd enligt påskrift i Paris 1888 eller 89, olja på duk, 49x41cm, intygad a tergo,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Skador