Robert Thegerström olja
2014-04-02
237409
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): "Uppe i bergen, Dalarö", stämpelsignerad, olja på pannå, ca 25x35 cm, oramad,
PROVENIENS: Konstnärens familj