Bertel Bertel- Nordström oljemålning
2014-03-29
237385
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel (1884-1967): Månsken vid klipplandskap, signerad och daterad Bertel Nordström -59, olja på duk, 59x72 cm
Enstaka krackelyr