Stilleben
2014-04-13
237379
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad E. Costa, Stilleben, olja på duk, 38x49 cm