Madeleine Pyk oljemålning
2014-04-01
237285
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 7 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Rindö, signerad M. Pyk, olja på duk, 50x39 cm