C Haupt serigrafier
2014-03-28
237255
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HAUPT, Cecilia (född 1972): (2) "Längtans landskap", signerade Cecilia Haupt, numrerad 28/150 resp 21/150, digital print, bladstorlek 54x54 cm