Arne Jones objekt
2014-03-28
237231
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JONES, Arne ( född 1937): "Blossom", aluminium, signerad och daterad A Jones -69, ca 18x12,5 cm
Baksida med ristad dedikation från konstnären