Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BENES, Barton Lidice (född 1942): Objekt, signerad och daterad 1982, blandteknik/collage, ca 22x12 cm
Zustandsbeschreibung
237227
2014-03-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner